O nás
Proč byste měli zavítat právě k nám

Vítáme Vás na našich stránkách!

Restaurace U Rodinného krbu sídlící

V zimě nabízíme posezení u krbu, v létě na klidné terase ve vnitrobloku. V restauraci se nachází místnost pro 50 osob, kde je možnost pořádání větších svatebních hostin, posvatebních večírků, rautů a firemních akcí. V suterénu je oddělený salónek s televizí pro 20 osob, vhodný na pořádání menších rodinných akcí a promocí. V místnosti u baru je dvacet míst k sezení a nachází se zde jedna z televizí. V současné době naleznete v chodbičce s barovými stolečky,jenž je v letních měsících průchozí na zahrádku s kapacitou cca 60 míst, galerii soch a obrazů.Celková kapacita restaurace je 120 míst a 70 míst zahrádka.

Zcela novým projektem jsou horké lávové kameny, rozpálené na 350 stupnů, vždy čerstvé maso bez tuků si můžete připravit sami přímo na stole a dle své chuti. Podává se vždy s čerstvým salátem a omáčkou dle výběru.

V restauraci se točí pivo staropramen 12 a unětické 10.7 , pro milovníky vín zde máme vetší množství bílých a červených vín z domova i ze světa. Vhodným doplňkem k vínům je rozšířená nabídka sladkovodních a mořských ryb. Steaky z české roštěné nebo z argentinského býčka a jiné druhy masa jsou připraveny na lávovém grilu. V nabídce jsou i velké a malé saláty, těstoviny, domácí dezerty atd.

Ve všední den, v čase obědů se připravují čtyři hotová jídla za velmi příznivé ceny.

Od ledna 2010 připravujeme i různé míchané nápoje.

Otevřeno je denně od pondělí do soboty 11:00 - 23:00 hodin.

Přejeme Vám mnoho příjemných chvil strávených nejen na našich stránkách, ale i v samotné restauraci.

Kolektiv restaurace