O nás

Proč byste měli zavítat právě k nám

Vítáme Vás na našich stránkách!

Restaurace U Rodinného krbu sídlící přímo v Nuselské radnici je opravdový zážitek pro lidi, kteří hledají klid a harmonii společně s vynikajícím jídlem.

V zimě nabízíme posezení u hořícího krbu, v létě na klidné terase ve vnitrobloku, kde připravujeme masa přímo na grilu před vámi. V restauraci se nachází místnost pro 50 osob, kde je možnost pořádání větších svatebních hostin, posvatebních večírků, rautů a firemních akcí. V suterénu je oddělený salónek s televizí pro 25 osob, vhodný na pořádání menších rodinných akcí a promocí. V místnosti u baru je dvacet míst k sezení a nachází se zde jedna z televizí. V současné době naleznete v chodbičce s barovými stolečky,jenž je v letních měsících průchozí na zahrádku s kapacitou cca 60 míst, galerii soch a obrazů.Celková kapacita restaurace je 130 míst a 80 míst zahrádka.

V restauraci se čepuje pivo Zlatý bažant, Kozel,  Staropramen, Únětice, pro milovníky vín zde máme vetší množství bílých a červených vín z domova i ze světa. Vhodným doplňkem k vínům je rozšířená nabídka sladkovodních a mořských ryb. Steaky z české roštěné nebo a jiné druhy masa jsou připraveny na grilu. V nabídce jsou i velké a malé saláty, těstoviny, domácí bezlepkové dezerty, které připravujeme v odděleném prostoru.

Ve všední den, v čase obědů se připravují hotová jídla za velmi příznivé ceny.

Otevřeno je denně od pondělí do soboty 11:00 - 23:00 hodin.

Přejeme Vám mnoho příjemných chvil strávených nejen na našich stránkách, ale i v samotné restauraci.

Kolektiv restaurace

Vaříme a pečeme pro Vás s láskou